OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Ogłoszenia PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

III Niedziela Wielkiego Postu, 19 marca 2017 r.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Za udział w Nabożeństwie Gorzkich Żali można uzyskać odpust zupełny. Ofiary złożone w czasie tego nabożeństwa przeznaczone są na kwiaty do Bożego Grobu.

W poniedziałek (20 marca) o godz. 16.00 w naszej parafii będzie udzielony sakrament bierzmowania, w związku z tym, w tym dniu, kancelaria parafialna po południu będzie nieczynna.

We wtorek o godz. 19.00 katecheza uzupełniająca dla dorosłych.

Msza św. szkolna w czwartek o godz. 16.30. Po Mszy św. Droga Krzyżowa dla dzieci.

W czwartek (23 marca) po wieczornej Mszy św., w salce katechetycznej kolejna katecheza pogłębiająca wiarę dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.

Na nabożeństwo Drogi Krzyżowej zapraszamy w piątek o godz. 17.30. Wypominki za zmarłych można składać w zakrystii bądź w kancelarii parafialnej.

Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. oraz w sobotę od godziny 16.00.

Rekolekcje Wielkopostne rozpoczniemy w V niedzielę Wielkiego Postu. Prosimy zarezerwować czas na udział w ćwiczeniach rekolekcyjnych.

Przed kościołem możemy nabywać świece CARITAS na stół wielkanocny.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

Dzisiaj tzw. „kolekta specjalna” przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary.

W przyszłą niedzielę (26 marca) kolekta na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Rusinowicach.

Istnieje możliwość przekazania na nasz kościół 1% swojego podatku. Na formularzu należy wpisać: NR KRS 0000283966 cel szczegółowy Parafia 4. Ulotki zostały wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymkach organizowanych przez naszą parafię. Program i zapisy w kancelarii parafialnej.

 

 


 
 

 
Reklama