OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Ogłoszenia PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXI Niedziela Zwykła - 24 sierpnia 2014 r.

Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Diecezjalny Fundusz Inwestycyjny. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary.

We wtorek (26 sierpnia) przypada uroczystość NMP Częstochowskiej.

Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. oraz w sobotę od godziny 16.00. Szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego.

Kancelaria parafialna od miesiąca września otwarta będzie codziennie od 8.30 do 12.00 oraz popołudniami w poniedziałek, środę i piątek od 15.00 do 17.00.

Od września wracamy do zwykłego porządku Mszy św. W niedzielę będzie znowu Msza św. o godz. 9.15 i 15.00, o godz. 8.00 w tygodniu, Msza św. szkolna w czwartek o godz. 16.30 oraz Msza św. w języku niemieckim w sobotę o godz. 17.00.

Dziękujemy za udział w ogólnopolskiej akcji promocyjnej Caritas Polska: "Tornister pełen uśmiechów". Dzięki niej uczniowie z najuboższych rodzin otrzymają plecaki wyposażone w szkolne wyprawki. Akcja trwa do 24 sierpnia; w jej ramach można wysyłać sms-y pod hasłem "Tornister" na numer 72052 (2,46 zł) oraz wpłacać środki na konto Caritas PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384 z dopiskiem "Tornister Pełen Uśmiechów", z których dochód zostanie przeznaczony na zakup tornistrów. Kosze wystawione są przy bocznych ołtarzach.

Wspólne zakończenie wakacji dla dzieci w dniach 26 – 28.08.2014 r. Zgłoszenia w kancelarii parafialnej. W środę pielgrzymka do Pierśćca (sanktuarium św. Mikołaja). Rodziców prosimy o formalne zgłoszenie dzieci w kancelarii parafialnej.

W niedzielę (07 września) będziemy obchodzić 82 rocznicę konsekracji naszego kościoła. Z tej okazji zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji parafian o godz. 10.30. Pożegnamy też Naszego wikariusza ks. Mariusza Kuźbę, dziękując za pracę duszpasterską w naszej parafii. Oficjalnie też przywitamy ks. Daniela Klimkiewicza - rezydenta. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Turcji w lipcu 2015 r. Program i zapisy w kancelarii parafialnej.

Na ostatnie dni sierpnia wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa, dobrej pogody oraz bezpiecznego powrotu do domów.

Zapraszamy na pielgrzymkę parafialną do Turcji w lipcu 2015 r. Program i zapisy w kancelarii parafialnej .Program pielgrzymki można zobaczyć również pod poniższym linkiem.

 

Program pielgrzymki do Turcji (plik doc)


 
Reklama