OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Ogłoszenia PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 23 kwietnia 2017 r.

Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego, która rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na osoby dotknięte wojną w Syrii. Serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy ofiarowali tzw. Jałmużnę Wielkopostną (skarbonki) dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii i diecezji.

Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do wzięcia udziału w III Sztafecie Miłosierdzia lub do samego kibicowania. O godz. 13.00 początek: start motocyklistów, o 14.30. bufet w ogrodzie i koncert orkiestry dętej. Godz. 15.00 ZUMBA. Szczegóły na plakacie.

W poniedziałek o godz. 18.00 w kościele Msza św. i spotkanie dla uczniów I klas Gimnazjum.

Katecheza dla dzieci komunijnych:

· Wtorek – godz. 14.30 i 16.30.

· Środa – godz. 15.30 i 16.30.

We wtorek o godz. 18.00 w kościele Msza św. i spotkanie dla uczniów II klas Gimnazjum.

Także we wtorek o godz. 19.00 katecheza uzupełniająca dla dorosłych.

Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. oraz w sobotę od godziny 16.00.

W czwartek (27 kwietnia) po wieczornej Mszy św., w salce katechetycznej kolejna katecheza pogłębiająca wiarę dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do lektury Gościa Niedzielnego.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone podczas wielkosobotniej zbiórki organizowanej przez nasz parafialny oddział KSM na rzecz Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej – Szpitala Klinicznego nr 1 w Zabrzu. Zebrano 5661,50 zł. Serdecznie Dziękujemy.

Pielgrzymka do Trzebnicy w sobotę 6 maja br. Parafie zabrzańskie organizują w tym roku tę diecezjalną pielgrzymkę do grobu św. Jadwigi Śląskiej. Koszt 50 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej. Serdecznie zapraszamy.

Istnieje możliwość przekazania na nasz kościół 1% swojego podatku. Na formularzu należy wpisać: NR KRS 0000283966 cel szczegółowy Parafia 4. Ulotki zostały wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.

Zespół Szkół Ogólnokształcących im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu zaprasza 27 kwietnia na Dzień Otwarty. Szczegóły na plakacie.

 

 

 

 


 
 

 
Reklama