OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Ogłoszenia PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII Niedziela Zwykła – 31 sierpnia 2014 r.

Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

Jutro, rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego, Msza św.
w intencji dzieci, nauczycieli, wychowawców i rodziców o godz. 8.00.

Próba chóru odbędzie się we wtorek na salkach katechetycznych o godz. 18.30. Serdecznie zapraszamy młodzieńców i mężczyzn, którzy chcieliby wstąpić do naszego chóru parafialnego.

We wtorek o godz. 19.00 katecheza uzupełniająca dla dorosłych.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek i Sobota miesiąca. Godzina Święta
w czwartek o godz. 17.00. Msza św. ku czci NSPJ w piątek o godz. 18.00 w intencji czcicieli. Msza św. Ku czci Królowej Różańca Świętego w intencji czcicieli w sobotę o godz. 8.00.

Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w czwartek, o godz. 19.30.

Po Mszy św. w piątek czuwanie modlitewne w krypcie kościoła w intencji pokoju na świecie.

Także w piątek po wieczornej Mszy św. zebranie członków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

W sobotę 6 września miesięczne odwiedziny chorych naszej parafii, adresy prosimy składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. oraz w sobotę od godziny 16.00.

W niedzielę (07 września) będziemy obchodzić 82 rocznicę konsekracji naszego kościoła. Z tej okazji zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji parafian o godz. 10.30. Pożegnamy też ks. Mariusza Kuźbę, dziękując za pracę duszpasterską w naszej parafii. Oficjalnie przywitamy ks. Daniela Klimkiewicza - rezydenta. Serdecznie zapraszamy.

Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby diecezji i seminarium duchownego. Przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na potrzeby parafialnej Caritas. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary.

Kancelaria parafialna od miesiąca września otwarta będzie codziennie od 8.30 do 12.00 oraz popołudniami w poniedziałek, środę i piątek od 15.00 do 17.00.

Od września wracamy do zwykłego porządku Mszy św.

W sobotę (6 września) w Zabrzu odbędą się warsztaty dla ojców Forum Tato.Net. Bezpieczeństwo i troska. Szczegóły na plakacie.

W przyszłą niedzielę po wieczornej Mszy św. o godz. 18.00 koncert w ramach XIX Zabrzańskiego Międzynarodowego Festiwalu Organowego. Szczegóły na plakacie.

 

 


 
Reklama