OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Ogłoszenia PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV Niedziela Zwykła, 31 stycznia 2016 r.

Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

Na godz. 16.30 zapraszamy do salek katechetycznych na kolejne spotkanie modlitewne małżeństwa naszej parafii, jak również te osoby, które chciałyby we wspólnocie pogłębić swoje życie religijne. Opieka dla dzieci w czasie spotkania zapewniona.

W poniedziałek zapraszamy gimnazjalistów z klas III na spotkanie do salek katechetycznych. Na godz. 17.00 zapraszamy dziewczyny, a chłopców na godz. 18.30.

We wtorek (2 lutego) Święto Ofiarowania Pańskiego oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Sióstr Klauzurowych (zgodnie z instrukcją Episkopatu Polski).

­O godz. 19.00 katecheza uzupełniająca dla dorosłych. Zapraszamy dorosłych, którzy pragną przystąpić do sakramentu bierzmowania.

W środę przypada wspomnienie św. Błażeja, orędownika i opiekuna wiernych, zwłaszcza w chorobach gardła. Po Mszach św. będzie udzielane specjalne błogosławieństwo.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Godzina Święta w czwartek o godz. 17.00, po niej Msza św. w intencji kapłanów oraz z prośbą o nowe powołania. W piątek Msza święta ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji czcicieli o godz. 18.00. Po niej tradycyjne czuwanie ku czci Serca Pana Jezusa w intencji Światowych Dni Młodzieży. W sobotę o godz. 8.00 Msza św. ku czci Królowej Różańca Świętego.

Nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w czwartek (4 lutego), o godz. 19.30 w domu katechetycznym.

W piątek (5 lutego), przypada wspomnienie św. Agaty. Błogosławieństwo chleba podczas każdej Mszy św.

Odwiedziny chorych w sobotę (6 lutego). Adresy prosimy składać w zakrystii lub kancelarii.

Są jeszcze wolne miejsca na organizowany przez naszą parafię wyjazd wypoczynkowy dla dzieci i młodzieży do Zakopanego (w dniach od 21 do 26 lutego br.). Bliższe informacje oraz zapisy w kancelarii parafialnej.

Zapraszamy na CHARYTATYWNE KOLĘDOWANIE dziś na godz. 18.00 do kościoła i do nabywania ozdób na rajskim placu – w ramach wsparcia dzieła hipoterapii dla dzieci.

Za tydzień kolekta na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego, a przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na potrzeby parafialnej Caritas. Serdeczne „Bóg zapłać” za składane ofiary.

Za tydzień młodzież z KSM będzie rozprowadzać „chlebki św. Agaty” – dochód z ich sprzedaży będzie przeznaczony na działalność naszej młodzieży.

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zwraca się z prośbą do mieszkańców Osiedla Wyzwolenia o dokonywanie przyłączy do sieci kanalizacyjnych. Ulotki rozesłali pocztą a także są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zabrzu zaprasza rodziców wraz dziećmi 6 i 7-letnimi na Dzień Otwarty, który odbędzie się w dniu 9 lutego o godz. 17.00

Zapraszamy do tworzenia drużyny piłkarskiej na „Sztafetę Miłosierdzia”, zapisy w kancelarii parafialnej.

 

 


 

 

 
Reklama