OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Ogłoszenia PDF Drukuj Email

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Niedziela, 22.11.2015 r.

Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Liturgicznej Służby Ołtarza, Akcji Katolickiej oraz Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Nieszpory niedzielne o godz. 16.00.

W poniedziałek zapraszamy gimnazjalistów z klas III na spotkanie do salek katechetycznych. Na godz. 17.00 zapraszamy dziewczyny, a chłopców na godz. 18.30.

Katecheza dla dzieci komunijnych:

  • Wtorek – godz. 16.30.

  • Środa – godz. 16.00.

    O godz. 19.00 we wtorek katecheza uzupełniająca dla dorosłych.

W środę po Mszy św. wieczornej w kościele spotkanie młodzieży gimnazjalnej (z I i II klas).

Ostatnia przed adwentem Msza św. szkolna w czwartek o godz. 16.30.

Okazja do spowiedzi św. przed Mszą św. oraz w sobotę od godziny 16.00.

Za tydzień w I Niedzielę Adwentu na nabożeństwie o godz. 16.00 błogosławieństwo opłatków wigilijnych. Po nabożeństwie przedstawiciel rodziny będzie mógł zabrać opłatki do domu. Świece na stół wigilijny w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom będą rozprowadzane od przyszłej niedzieli.

W przyszłą niedzielę młodzież KSM będzie sprzedawała wieńce adwentowe. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na wsparcie działalności naszego parafialnego oddziału KSM.

Polecamy kalendarz parafialny na 2016 rok.

Przez cały czas adwentu Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 8.00. Wzorem lat ubiegłych istnieje możliwość włączenia się w nagradzanie dzieci za zaangażowany udział w roratach.

Zapraszamy do udziału w parafialnym wyjeździe na jarmark adwentowy do Freibergu w dniach 4-5 grudnia br. Koszt 250 zł. Program i zapisy w kancelarii parafialnej.

Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Zabrzu zaprasza w sobotę 28.11.2015 r. na godz. 14.00 do kościoła św. Anny w Zabrzu na Mszę św. z okazji 97 rocznicy wyzwolenia miasta Lwowa. O godz. 16.00 w Sali MOK w Zabrzu przy ul. 3 Maja 91 odbędzie się koncert chóru „Echo Kresów” z Kędzierzyna-Koźla.

 

 
Reklama