OOPS. Your Flash player is missing or outdated.Click here to update your player so you can see this content.
Szopka - wstęp PDF Drukuj Email

 Zajrzyj do galerii zdjęć jednej z najpiękniejszych śląskich betlejek. Ta stajenka jest inna niż wszystkie. Figury w skali 1:1 stwarzają niesamowite wrażenie. W serwisie zdjęcia aktualne  oraz fotografie archiwalne. Polecamy najstarsze zdjęcia w galerii z 1958 roku!. Przedstawiana szopka ma fascynującą historię .

Warto nadmienić, że szopka była dwukrotnie wystawiana na znanej międzynarodowej wystawie stajenek "Krippina" w 1984 roku w Monschau koło Aachen (Niemcy) i w 1994 roku w Losheim Hergersberg (Belgia).
Każdego roku o szopce jest głośno, a to za sprawą prasy, radia i telewizji. Nie sposób wymienić wszystkie publikacje i reportaże w mediach ale jest warta takiej uwagi.
Mam nadzieje, że czas spędzony tutaj dostarczy wielu miłych przeżyć. Może odżyją wspomnienia z dawnych lat, spędzonych w naszym kościele w magicznym czasie świąt Bożego Narodzenia. 
Szopka 2007
Szopka św. Józefa w Telewizji Zabrze

Nasza parafialna szopka została zaprezentowana widzom Telewizji Zabrze. Więcej na stronie TV Zabrze więcej Internetowa Telewizja Zabrze
Zdjęcia internautów

Prezentujemy pierwsze zdjęcia szopki wykonane i nadesłane przez internautów.

BOŻE NARODZENIE 2006
Ponad dwa tysiące parafian i gości wzięło udział w uroczystej Pasterce o północy.
 Szopka parafii świętego Józefa w Zabrzu. Zapraszamy do zobaczenia jej "na żywo".


Szopka 2006 w mediach

 (25  25 grudnia nasza stajenka zawitała do Aktualności TVP3 Katowice o godz. 18.00.
23 grudnia Telewizja Polska nagrywała zdjęcia naszej parafialnej stajenki. Szopka została pokazana w TELEEXPRESSIE (TVP1) o godz. 17.00 oraz w wieczornej PANORAMIE o 22.30 (TVP2).
  Jeśli posiadasz niepublikowane tutaj zdjęcia, materiały dotyczące naszej szopki - NAPISZ DO NAS! Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.woskowa figura jezuska 1970-szmaciane figurki 1970-szmaciane figurki 1970-szmaciane figurki 2004 1996 1980 1982 1970-szmaciane figurki 2003

 
Reklama